PDA

Archiv verlassen und diese Seite im Standarddesign anzeigen : Radio problem



sasar
24.09.04, 09:44
Hi.

My name is Sasa and I am from Pula (croatia), and i dont speak german.

But I have a problem with original cassete radio, a change a batery and radio cassete ask for CODE?

I dont know this CODE?

Can your help me.

p.s.
Sorry for my poor english and not speak german.
Danke

Kind
24.09.04, 10:23
hi,

my englisch is also not really good.

Ist the radio an original or have you change the radio?

If it is an original then you have got the code together with our car-documents.

If it is no original then you have also get the code togehter with the new radio. But maybe you can call the producer of your radio and ask him for the code.

sasar
24.09.04, 10:54
Hi..

It is an original cassete radio, that is a probleb becouse a buy a second hand car, and I have car document but there isnt noting about radio.

Corsario95
24.09.04, 11:00
Bok Sasa,

Ja sam Denis iz Zagreba zivim ali u njemackoj kod Düsseldorfa. Znaci mjenjao si akumulator u auto pa ti sada je nestao CODE u autoradiju?

To je stvarno problem, ako nemas taj CODE. Ce imas taj CODE onda nema problema, jer bi ti mogao poslati kako se utipka taj CODE, ce mi kazes koji model radija imas.

Ce nemas taj CODE moze ti samo pomoci OPEL ili neki decki koji se kuze u taj system i mogu pomocu PC-a taj CODE primjeniti. Vec sam puno puta citao neke oglase u domacim novinama da to neki rade.

Ce stvarno nemas taj CODE mislim da ti je najjeftinije projuriti kod PEVECA i kupiti neki novi model CD ili MP3 Autoradio, ce nije sad vazno da ima kasete. Jer si mogu misliti da OPEL mora poslati radio kod Blaupunkta, DELCO ili Philipsa da promjeniju ti CODE a to te bude sigurno vise kostalo nego, da kupis negi drugi zvjer.

Ali bi prvo pitao! Mozda imaju neki drugi service kod Opela. Moze biti da ti daju drugi radio a ti njima ostavis tvoj ili tak nesto... Probaj, vidjet ces...ali bez CODE-a nemas chance.

Bok,
Denis

Kind
24.09.04, 11:02
Bok Sasa,

Ja sam Denis iz Zagreba zivim ali u njemackoj kod Düsseldorfa. Znaci mjenjao si akumulator u auto pa ti sada je nestao CODE u autoradiju?

To je stvarno problem, ako nemas taj CODE. Ce imas taj CODE onda nema problema, jer bi ti mogao poslati kako se utipka taj CODE, ce mi kazes koji model radija imas.

Ce nemas taj CODE moze ti samo pomoci OPEL ili neki decki koji se kuze u taj system i mogu pomocu PC-a taj CODE primjeniti. Vec sam puno puta citao neke oglase u domacim novinama da to neki rade.

Ce stvarno nemas taj CODE mislim da ti je najjeftinije projuriti kod PEVECA i kupiti neki novi model CD ili MP3 Autoradio, ce nije sad vazno da ima kasete. Jer si mogu misliti da OPEL mora poslati radio kod Blaupunkta, DELCO ili Philipsa da promjeniju ti CODE a to te bude sigurno vise kostalo nego, da kupis negi drugi zvjer.

Ali bi prvo pitao! Mozda imaju neki drugi service kod Opela. Moze biti da ti daju drugi radio a ti njima ostavis tvoj ili tak nesto... Probaj, vidjet ces...ali bez CODE-a nemas chance.

Bok,
Denis

its no englisch ;)

Go to the next opel-service and ask there for more informations. Maybe they can help you

Corsario95
24.09.04, 11:04
Ce si kupio rabljeni auto, obicno ti je u papirima jedna kartica u A5 formatu gdje je jedan PIN ili CODE koji ima 4 brojke. Ce nigdje nemas taj RADIO-CODE onda probaj nazvati osobu od kojega si kupio auto. Puno puta imaju oni taj CODE a ce ne, vidi sta sam gore napisao.

Corsario95
24.09.04, 11:05
@KIND: No! It´s croatian!!! :-) I think Sasa will understand that a bit more...

Kind
24.09.04, 11:06
da könnts recht haben ;)

Corsario95
24.09.04, 11:06
Ja, vielleicht schon ;-)

Corsario95
24.09.04, 11:07
Ja, vielleicht schon ;-)

sasar
24.09.04, 11:19
to Corsario95: Nazalost nemam CODE, a auto sam kupio od od uvoznika rabljenih vozila, tako da se nezna prijasnji vlasnik. Hvala, ici cu pitati u Opel sevice da vidim sta kazu.


to Kind: Thanks to you too. I`ll will go to opel-service and ask there for more informations.